В одній з ужгородських шкіл розгорівся конфлікт

Життя  26 жовтня 2019 року, 10:35 2963 ВІДЕО

Більшість людей, які пройшли через номінально безкоштовну систему освіти зіштовхулись з тим, що в них просять або вимагають скинутись на так звані "додаткові покращення умов навчання". Незважаючи на заборону «поборів» в навчальних закладах, деякі батьки і досі продовжують самостійно збирати гроші для тих чи інших потреб класу. Іноді це супроводжується цькуванням і дітей, і батьків, які не погоджуються здавати гроші. В одній з ужгородських шкіл виник черговий конфлікт через збирання додаткових коштів. У мережі опублікували переписку батьківської групи, де йдеться про здачу грошей на вішалку.

Читайте також:  У школах області не вистачає підручників

Реакція користувачів Facebook була неоднозначна — хтось захищає прагнення забезпечити дітей всім необхідних, а хтось каже, що побори стали поганою традицією. Реакція керівництва школи не забарилася — дійшло до того, що всіх батьків за особистим підписом кожного ознайомили з наказом Управління освіти про заборону подібних дій. Більше в сюжеті 21 каналу.

Нагадаємо, що у школах Мукачева заборонили збір коштів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
діана 26.10.2019, 19:35
Стид. На цигарки, пиво...є завжди, а на покращення ні
Еган 26.10.2019, 19:04
У 19 школі нич за 30 років не змінилося.4 директриси вже помінялися, а гроші як збирали так і далі збирають Одна вельми шанована вчителька молодших класів у одних збирала для того, щоб розділити парти, бо буцімто по одній краще дитині сидіти.Прийшов новий випуск.То в них уже збирала,щоб парти об єднати. І знову ж для блага дітей
Сашко) 26.10.2019, 17:23
Це завжди так було, хто платить- має оцінки