Бістро "Щодня" пройшло повторну перевірку: чи отримав заклад табличку "Ревізор рекомендує"

Життя  29 жовтня 2019 року, 09:46 5261 ВІДЕО

Юлія Панкова разом зі своєю вірною командою поїхала до Мукачева. Тут вона перевірила кілька закладів, зокрема і заклад швидкого харчування бістро "Щодня". Бістро, в яке щодня приходять понад півтисячі людей, не могло не привернути увагу ревізора Юлії Панкової.

Кухар Світлана Ведмідь порадувала ревізора дотриманням товарного сусідства в холодильнику і наявністю стікерів на продуктах. А її солянка виявилася вище всяких похвал! Але таргани, які вільно гуляють під холодильником, брудні палети на кухні і сморід в туалеті для відвідувачів жахнули Юлію.

Читайте також:  "Ревізор" у Мукачеві: повне відео програми

Приємні ціни, смачна їжа, а от сервіс кульгає… І відвідувачі не помилилися! Просто на кухні Панкова натрапила на брудну витяжку, десятки тарганів і калюжі крові. Але дегустрація страв і ціни їй сподобались. Проте, через побачене на кухні, табличку "Ревізор рекомендує" заклад не отримав. 

Відстояти честь бістро "Щодня" і показати всій Україні зміни, які відбулись після ревізії, намагались у "Страстях за Ревізором". На шоу приїхала кухар Світлана Ведмідь разом із колегою.

У шоу Страсті за Ревізором обговорюють бістро Щодня у Мукачеві

До того ж, заклад пройшов повторну перевірку. Чи змогло бістро позбутися тарганів і чи отримало відзнаку? Дивіться у "Страстях за Ревізором".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Джімі 01.11.2019, 07:30
Можливо достатньо рахувати інших за дурнів ? Що таке повторний контроль ? Одна провірка і все . Люди ж їли там коли таракани бігали ?
Josef Glas 29.10.2019, 11:32
Таке подібне ,можна знайти в 90% всіх закладах громадського харчування не тільки в Україні !
Мукачівка 29.10.2019, 10:13
Страшно много поміняли! А ще й доказуються!