Головред PMG.ua на Всеукраїнському форумі розповів про роботу громадських активістів зі ЗМІ

Життя  7 листопада 2019 року, 18:40 1833

В ці дні в Ужгороді проходить Всеукраїнський форум, спрямований на координацію інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання, «Студенство – авангард державотворення». На захід з’їхались близько ста учасників зі всієї України.

Про те, як потрібно налагоджувати роботу громадських активістів зі ЗМІ окреслив головний редактор інтернет-видання «PMG.ua» Іван Гарагонич.

Головний редактор PMG.ua Іван Гарагонич

Найперше спікер розповів про свій медійний досвід та коротко зорієнтував присутніх про видання, які входять у «Панорама Медіа Групу».

Читайте також:  Ми працюємо та здобуваємо першість

Далі слухачі мали змогу ознайомитись із основними правилами роботи зі ЗМІ, тобто, як правильно налагоджувати комунікацію з журналістами, на які речі робити акценти при підготовці пресанонсів та пресрелізів, як зацікавити видання у висвітленні тої чи іншої інформації.

Головний редактор PMG.ua Іван Гарагонич на Всеукраїнському форумі

Всеукраїнський форум Студенство – авангард державотворення

Цікавим для присутніх на форумі були практичні поради по роботі зі ЗМІ.

На завершення Іван Васильович відповів на питання слухачів. Молодь цікавила специфіка роботи журналістів та видання загалом. Питали також про експертну оцінку передвиборчого періоду та про безпеку журналістів в умовах сьогодення.

Студенство – авангард державотворення

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0