В Україні можуть скасувати строкову службу

Життя  15 листопада 2019 року, 12:32 872

В Міністерстві оборони України обіцяють наступного року підготувати та показати "дорожню карту" для скасування строкової військової служби.

Про це в ефірі радіо "Армія FM" розповів міністр оборони України Андрій Загороднюк.

"Модель строкової служби не має майбутнього в Україні, обіцяю показати в наступному році "дорожню карту" скасування строкової служби", – сказав керівник Міноборони.

За словами Загороднюка, більшість молодих людей, які відслужили строкову службу, йде і не повертається як резерв.

Loading...

Читайте також:  В Україні хочуть повернути призов в армію з 18 років

"Тому резерв маємо формувати з тих, хто хоче там бути добровільно. Паралельно має розвиватися концепція територіальної оборони. Сильну територіальну оборону мають становити колишні військовослужбовці, ветерани, люди, яким просто подобається військова тематика, але вони не хочуть підписувати контракт і не бачать себе весь час в армії", – зауважив міністр.

Він підкреслив, що за 5 років досвіду війни в українських військових з’явилися "нові розробки і нові ідеї". За словами міністра, у Європі немає таких досвідчених військових, як наші, і західні колеги у захваті від професіоналізму українців.

Загороднюк додав, що для реформування Збройних Сил ще не було такого сприятливого клімату, як нині.

"Комітет з безпеки та оборони, який є у Верховній Раді, сьогодні і який був до цього – це небо і земля. Там є Герої України, колишні військові, волонтери, просто молоді нормально розвинені, цивілізовані прогресивні люди, з ними працювати – одне задоволення", – наголосив він.

Міністр також повідомив, що створює команду цивільних менеджерів, які в майбутньому стануть основою демократичного цивільного контролю у сфері оборони і безпеки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0