На кордоні вилучили три автомобілі, які імпортували з Німеччини

Життя  22 листопада 2019 року, 15:32 962 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 22 листопада, на митному посту «Ужгород» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили незаконне ввезення в Україну трьома українцями двох «FORD FOCUS» та однієї «SKODA OCTAVIA». Українці везли автомобілі із транзитними номерами в режимі «імпорт» з Німеччини.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, вартість «FORD FOCUS» 2009 року випуску становила 1000 Євро, вартість «FORD FOCUS» 2011 року випуску – 1600 Євро і вартість  «SKODA OCTAVIA» також 2011 року випуску – 3800 Євро.

Loading...

Читайте також:  На кордоні у чоловіка вилучили машину

В ході проведення митного контролю у працівників митниці виникли сумніви щодо вартості переміщуваних транспортних засобів. За результатами проведення аналітично-пошукових заходів та звірки з митними органами Словаччини встановлено, що вартість десятирічного «FORD FOCUS» – 2737 Євро, вартість восьмирічного «FORD FOCUS» – 4165 Євро та вартість «SKODA OCTAVIA» також восьмирічної – 6000 Євро.

Таким чином чоловіки вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України легкових автомобілів з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України, як підстави для їх переміщення документів, що містять неправдиві дані відправника та вартості автомобілів. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобілі вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0