В Ужгороді протестували новий автобус

Життя  28 листопада 2019 року, 08:55 732

Автобус середнього класу, обладнаний двигуном екологічного класу Евро 5, автоматичною коробкою передач німецького виробництва, зручний для людей з інвалідністю, обладнаний спеціальною системою “клінінг”, що полегшує вхід/вихід пасажирів. Як повідомив В’ячеслав Сливка, представник виробника, такі автобуси їздять у містах Бровари, Бориспіль, Київ, Боярка тощо. За його словами, особливість такого автобуса – він відносно негабаритний, але пасажиромісткий, незалежна передня підвіска дозволяє розвертатися буквально на місці, що спрощує проїзд вузькими поворотами. Відсутність на вході та виході сходинок пришвидшує пасажиропотік. У базовій комплектації вартість одного такого автобуса – 2 млн 150 тис. грн. Однак за потреби опції можна розширити, можливе виконання замовлення й в іншому кольорі. Виробник – Запорізький автобусний завод. Вчора в Ужгороді автобус проїхав за 14-им маршрутом.

Loading...

Читайте також:  В Ужгороді тестують автобус, загальна пасажиромісткість якого 60 осіб

Пасажири ділилися враженнями, розповідали про переваги, дякували за безкоштовну поїздку. Окремі звернули увагу на незручність розміщення сидінь, складність пройти до них, бо є кілька сходинок, вузький прохід у задній частині автобуса, на те, що замало місця для стоячих пасажирів. Деякі відзначили, що під час руху відчувається вібрація. У порівнянні з "Електронами", які зараз їздять на комунальних маршрутах, рівень комфортності та технічних характеристик автобуса набагато нижчий.

Принагідно висловлювали пасажири й позитивні спостереження від поїздок новим 24-им маршрутом.

Ішлося під час тестування й про інклюзивність. Подружжя Марина та Олександр Неймети перевірили автобус на зручність для людей з інвалідністю. Серед плюсів відзначили помітну яскравість поручнів усередині автобуса, що є перевагою для пасажирів із поганим зором, оглянули вмонтований пандус. Серед мінусів назвали високопідйомні сходинки в задній частині автобуса (це пояснюється розміщенням двигуна саме в цій частині транспорту).

На тестуванні автобуса були й депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв, керівник комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” Віталій Готра, начальник відділу транспорту Ужгородської міськради Петро Бобик, керівник ПАТ "Ужгородське АТП-12107 Володимир Козун. Днями автобус протестують і на маршрутах №№2, 11 та 22.

Раніше повідомлялось, що в Ужгороді "Електрони" виїхали на новий маршрут.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0