"Укрзалізниця" запустить швидкісні поїзди зі Львова до Праги, Кракова і Відня

Життя  28 листопада 2019 року, 15:50 1007

"Укрзалізниця" планує приблизно через рік запустити швидкісний потяг зі Львова до Кракова. На місце призначення потяг прибуватиме всього за 3,5 години до Кракова.

Євроколію планують прокласти від державного кордону до станції Скнилів на околиці Львова. Відстань до Скнилова від головного залізничного вокзалу – 5,5 кілометра, від аеропорту "Львів" – 3 кілометри та автостанції – 1 кілометр. Про це повідомив глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Loading...

Читайте також:  "Укрзалізниця" отримала вагони з душем та умивальниками в купе

"Тобто через рік українці зможуть отримати пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня. До того ж між Скнилівом, аеропортом і львівським залізничним вокзалом плануємо запустити ще й експрес для комфорту пасажирів", – анонсував Кравцов.

Потяги виїжджатимуть саме зі станції "Скнилів", щоб не перевантажувати станцію "Львів", через яку прямують фактично всі внутрішньодержавні поїзди. "Певен, що це буде найбільший інфраструктурний проєкт на Заході України. Для "Укрзалізниці" це абсолютно реально і буде мати надзвичайний соціальний ефект", – переконаний Кравцов.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0