Стан дороги, яку ремонтували на Мукачівщині за новою технологією, шокував закарпатців

Життя  5 грудня 2019 року, 11:28 4982 ФОТО

Цієї осені на Закарпатті почали будувати дороги за канадською супердешевою технологією – із глини та спеціальної рідини. За технологією, глину перемішують зі спеціальною рідиною, яка перетворює матеріал на тверде покриття. Гарантія такого покриття, як запевняли в Закарпатській ОДА, 10 років, а вартість – у 5-6 разів менша за асфальтобетон.

Втілити у життя таку нову для Закарпаття технологію будівництва доріг вирішили на Мукачівщині, а саме у селі Лохово. Однак, вочевидь, щось пішло не так і експеримент не вдався. Про це повідомляє журналістка Тетяна Когутич.

Стан дороги, яке робили в Лохові за супердешевою технологією

Те, на що перетворився шлях після такого експерименту, по правді важко назвати дорогою. Вулиця Вакарова, довжиною у 2, 5 км, перетворилась на болотяну кашу. Особливо після першого снігу, який випав цього тижня.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті пропонують будувати дороги за канадською технологією – із глини та спеціальної рідини

12 сімей, які проживають по цій вулиці, уже три тижні залишаються відрізаними від цивілізації. Чому? А тому, що вулиця непроїзна в силу того, що її завалили болотом, яке так і не перетворилося в тверде покриття, що, в принципі, було неважко спрогнозувати. Люди ходять брудні пішки на роботу, діти в садок і школи, машини лишають поблизу, бо заїхати важко та й встрягнути можна. Але це ще півбіди. У вулицю вже три тижні не заїжджає сміттєвоз (причина та ж: бо підрядник не хоче застрягнути). Сюди, в разі чого не заїде ні швидка, ні інша термінова служба, – каже журналістка.

Голова села Василь Левицький запевняє, що він особисто та жителі вулиці Вакарова уже тиждень оббивають пороги у мукачівській РДА. Але наразі проблему на місцевому рівні вирішити не вдалося. Але в.о. голови РДА Андрій Данканич запевнив, що проблема вирішується.

Дорога, відремонтована на новою технологією у селі Лохово

"Підрядник ще минулої п’ятниці обіцяв людям на вулиці завезти поверх глини відсів, але в неділю вночі забрав техніку і його як вітром здуло. Зі слів голови, люди розлючені і обіцяють, що коли до понеділка на цей дорожній колапс не буде реакції обласного керівництва (якщо районне вирішити не в змозі) — замовлять грейдер і просто зсунуть цю глину з тої вулиці на проїжджу частину, якою на роботу добирається весь кущ — до траси, що веде на Мукачево чи на Ужгород", – зазначає Тетяна Когутич.

"Якщо ми не можемо їздити, хай усі потерплять", – кажуть обурені жителі Лохова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Іван 05.12.2019, 16:46
І це дорога відремонтована? Аж цікаво, скільки витратили (списали) на такий ремонт?!?