Продаж будівлі у центрі Мукачева викликав неабиякий резонанс

Життя  12 грудня 2019 року, 16:47 6628 ДОКУМЕНТ

У Мукачеві триває приватизація комунального майна. Наразі черга дійшла до будівлі ММКП Мукачівводоканал, що знаходиться у самісінькому серці міста – на площі Кирила і Мефодія, 7.

Мукачівводоканал планують приватизувати

Аукціон планують провести 19 грудня зі стартовою ціною 8.517.000,00 грн. + 20% ПДВ. Продаж цього приміщення затверджений пунктом 18 додатку № 1 рішення сесії № 1578 від 31.10.2019 року у складі нежитлових приміщень площею 679,70 кв.м.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві розгорівся скандал, пов’язаний із родиною Балоги

Однак навколо продажу цієї будівлі виникає чимало запитань. Як зазначає мукачівський громадський активіст Павло Мельник, 30 листопада оголошення про продаж об’єкту було опубліковане, однак площа будівлі складає всього 510,3 кв.м.

"Куди ділися 169,4 кв.м., визначені рішенням для продажу? Тобто, теоретично можливий інвестор, який переможе в аукціоні і сплатить за нього більше 10 млн., матиме проблеми, бо рішення сесії не відповідає умовам продажу. Такий аукціон буде визнаний недійсним судом за позовом будь-якої особи, і тоді не одним інвестором для міста стане менше, – розповідає Павло Мельник. – Чи це сплановано, якщо переможцем виявиться особа, не лояльна до чиновників? Більше того, об’єкт який продається не існує в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Тобто, нежитлове приміщення, визначене рішенням сесії за адресою Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 7 продати не зможуть".

Вочевидь, міська влада продовжує свою політику на роздерибанення майна громади міста. І такі речі викликають чимало питань, зокрема, щодо доцільності подібних дій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Власник 25.12.2019, 01:10
Будівля колись адежала моїм нащадкам до ввв. Якби хтось би допоміг з судами то варто було би поборотися