У Мукачеві за харчування учнів початкових класів з наступного року платитимуть батьки

Життя  17 грудня 2019 року, 08:50 1121

Вже наступного року діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, а також школярі з особливими освітніми проблемами, які навчаються у спеціальних або інклюзивних класах, діти з малозабезпечених родин, які отримують соціальну допомогу, діти із сімей учасників АТО та учасників ЧАЕС харчуватимуться у школах другим сніданком безкоштовно.

Loading...

Читайте також:  Із нового року право на пільговий проїзд отримають усі мешканці Мукачівської ОТГ

Наразі в школах Мукачівської ОТГ навчається 1300 дітей-пільговиків, на їхнє харчування з місцевого бюджету виділять 2 мільйони 890 тисяч гривень. За харчування ж учнів початкових класів з наступного року платитимуть батьки. Якщо школярі відвідують групу продовженого дня, а батьки відмовляються від харчування в шкільній їдальні, в такому випадку вони повинні давати дитині їжу із собою.

«Учні 1-4 класів, які до цих пір харчувалися безкоштовно, з 1 січня зможуть придбати гарячі обіди в закладах загальної та середньої освіти за власні кошти, тобто за батьківській гроші. Варто зауважити, що згідно положення про групу продовженого дня, учні, які відвідують ГПД, мають харчуватися на обід. Це може бути або придбаний обід у шкільній їдальні, або ж батьки забезпечують своїх дітей обідом», – каже Катерина Кришінець-Андялошій – начальниця управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Robert 17.12.2019, 10:37
Hanba nasomy Mery !!!! Baloga djakyjemo Vam !!!!!!! Sovisti 0 !!!!!!!! Ja zalijy so za noho proholosyvav na vuborah !!!!!!