У Мукачеві відкрили Центр громадськості та національних спільнот

Життя  17 грудня 2019 року, 13:17 451 ФОТО

Сьогодні в Мукачеві офіційно запрацював Центр громадськості та національних спільнот. Будинок збудований у 1930 році та занесений до списку пам’яток архітектури місцевого значення. Два поверхи, з двома конференц-залами на 20 і 100 осіб, уже оглянули представники влади та громадськості.

Три роки тому міська влада виділила кошти на виготовлення проекту. Ним була передбачена повна заміна даху із збереженням автентичного контуру та елементів декору, ремонт внутрішніх приміщень, що включає повний демонтаж старої штукатурки, оздоблення стін приміщень, перепланування із зведенням перегородок із цегли та гіпсокартону, демонтаж старих та влаштування нових підлог, заміна вікон із збереженням автентичних металічних жалюзі з клеймом виробника, заміна дверей із збереженням конфігурації, заміна горищного перекриття, ремонт та оздоблення фасаду, ремонт оздоблення дуфорта із збереженням та відновленням погонних ліпних виробів та гірлянд.

Loading...

Читайте також:  Продаж будівлі у центрі Мукачева викликав неабиякий резонанс

Оскільки ремонт таких об’єктів повинен залишати непорушним його оригінальність, враховувати стилістику і зберегти усі архітектурні деталі, складна конструкція даху і сама будівля після капітального ремонту повністю повторює контури та розкольоровку пам’ятки архітектури місцевого значення. Також завершені роботи по переплануванню внутрішніх приміщень із зведенням перегородок, виконано роботи по ремонту балкону внутрішнього двору, замінено вікна та двері, влаштували і внутрішню мережу електропостачання.

Фахівці провели монтаж системи вентиляції, системи опалення, водопостачання та каналізації, сантехнічного обладнання. Коштом міського бюджету закуплено меблі та комп’ютерну техніку. Тут, за словами міського голови Андрія Балоги, зможуть працювати представники громадських організацій міста.

Також у місті створеного координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства про виконавчому комітеті Мукачівської міської рад. "Це консультативно-дорадчий орган, покликаний забезпечувати взаємодію громадського суспільства та влади", – підсумували у Мукачівській міськраді.

Нагадаємо, у Мукачеві розгорівся скандал, пов’язаний із родиною Балоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0