Українці і словаки реалізовуватимуть спільний проект, аби допомогти онкохворим дітям

Життя  19 грудня 2019 року, 15:53 1546 ВІДЕО

На допомогу онкохворим дітям прийдуть фахівці Закарпаття та словацького міста Кошіце. Впродовж двох років вони разом будуть реалізовувати проект, головне завдання якого покращити якість життя дітей цієї категорії.

Написали грант та виграли спільно громадські організації «Світло допомоги» (Кошице) та «Рада захисту прав пацієнтів та медичних працівників» (Закарпаття). Протягом цього часу заплановано навчання та обмін досвідом медичних працівників Закарпаття та Словаччини, які працюють з онкохворими дітьми, створення вперше на Закарпатті реабілітаційного структурного підрозділу для онкохворих дітей в стадії ремісії на базі санаторію «Малятко».

Читайте також:  Із маленькою закарпаткою сталося нещастя

А також закупівля новітнього та вузькоспеціалізованого обладнання для діагностики, лікування та реабілітації дітей з онкопатологією для 4-х медичних закладів Закарпаття.

Зазначимо, що щороку в Україні діагностують маже тисячу нових випадків онко серед дітей, 40% з них припадають на рак крові. В Європі показники одужання високі і складають 7-9 випадків з 10, Україні ж поки нема чим пишатися. І все через брак відповідного діагностичного обладння та низьку обізнаність батьків. Докладніше – у сюжеті.

Нагадаємо, важкохворий мукачівець отримає з міського бюджету мільйон на лікування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0