Українці стали менше святкувати Новий рік

Життя  19 грудня 2019 року, 16:09 811

Цього року дуже оптимістичний настрій українців напередодні новорічних свят. Але поступово популярність Нового року знижується, а Святого Миколая і Різдва залишається на сталому рівні.

Про це розповів заступник директора соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів. Як зауважує соціолог, віра і в Святого Миколая, і Діда Мороза зросла на тлі загального настрою в Україні. Це пов’язано з тим настроєм, який є після виборів в Україні, покращення загального суспільного оптимізму.

Loading...

Читайте також:  Вихідні на Новий рік 2020: коли та скільки відпочиватимемо

Але, за його словами, цікава інша тенденція. Зокрема, з 2011 року популярність Нового року впала. А Різдва та інших свят залишається на сталому рівні.

Новий рік не є вже для українців аж таким великим святом. Є кілька причин. Відходить радянське минуле, з’являються інші свята, що відзначаються в цей період. Є альтернатива – Святий Миколай, Різдво. Зрештою, багато хто їде за кордон, щоб відсвяткувати спокійно. Не робити великого дійства. А просто відпочити,
– зауважує Любомир Мисів.

Утім, додає фахівець, Новий рік однак святкують, це одне з найулюбленіших свят. Але це свято вже не настільки важливе. У суспільстві змінюються цінності.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0