Співачка із Закарпаття здивувала зізнанням

Життя  20 грудня 2019 року, 08:23 970

Під час зйомок новорічного шоу "Привіт, 20-ті!" на телеканалі "Україна" популярна співачка із Закарпаття Alina Pash розповіла, які дивні речі робила в своєму житті.

Вишукану та позитивну красуню – такою Аліну Паш звикли бачити глядачі, навіть у новорічному шоу "Привіт, 20-ті!" артистка вразила стильним образом та неймовірним номером з популярним музикантом Pianoboy. За словами співачки, вона не соромиться часом бути кумедною. А в ексклюзивному інтерв’ю журналістам телеканалу "Україна" співачка згадала про кумедний випадок, який трапився з нею на вокзалі.

Loading...

Читайте також:  Закарпатка Аліна Паш виконала реп під час гімну України на Ході Гідності

"Я пам’ятаю, як якось на вокзалі… билася головою у стіну. Просто я тоді була вражена пригодами Гаррі Поттера, як ви знаєте, за сюжетом там треба було стрибнути у стіну, щоб потрапити у Гоґвортс. І я так само шукала шлях у Гоґвортс. Знайшла чи ні, історія вже замовчує, але зараз це смішно згадувати".

До речі, за словами співачки, на вокзалах вона себе почуває спокійно на відміну від колег-артистів, які бояться бути ошуканими.

"Слухайте, мене навіть циганки сприймають за свою. В нас вже є й секретні фрази… Які? Не скажу, ви що, бо потім скажуть, що секрети видаю", – сміючись, поділилася артистка.

Та крім жартів, якось у потязі Alina Pash чекала доленосна зустріч.

"Взагалі в потягах їздити завжди дуже весело – чого варта традиція розкладати курку, яйця, які пахнуть на весь вагон… Так, часом люди хроплять, ну що ти вже поробиш. Але якщо крім жартів, якось у потязі я познайомилася з кимось із своїх друзів – випадково, але ми спілкуємося досі, тож і так буває", – розповіла Alina Pash.

Джерело: Сегодня
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0