У кафедральному храмі ПЦУ в Ужгороді вперше відслужили Різдвяну Божественну Літургію 25 грудня

Життя  26 грудня 2019 року, 09:00 981 ФОТОФАКТ

У середу, 25 грудня, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в Ужгороді Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви, на прохання ряду парафіян вперше було відслужено Різдвяну Божественну Літургію за новоюліанським календарем – 25 грудня.

Святкове богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волшина у співслужінні представників єпархіального духовенства: протоієрея Сергія Урсти, секретаря єпархіального управління, ректора Ужгородської української богословської академії, архімандрита Спиридона Дудина, т. в. о. намісника Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт. Чинадієво, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Ростислава Криворучко та протодиякона Івана Жабляка.

Loading...

Читайте також:  Чим відрізняється католицьке Різдво від православного: цікаві факти

У молитві до новонародженого Спасителя нашого Ісуса Христа духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя і повернення до своїх сімей всіх українських воїнів-захисників і полонених, за здоров’я та щасливе життя вірних і всіх наших рідних та близьких.

Під святковий спів церковного хору в храмі лунало радісне «Христос народжується! – Славімо Його!».  Ще одне богослужіння у кафедральному соборі проведуть 7 січня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0