Непоправні втрати: Закарпаття попрощалося із видатними людьми

Життя  9 січня 2020 року, 19:38 13679 ФОТО

2019 рік забрав багатьох знаних закарпатців. Серед них і відомі лікарі, і правоохоронці, і письменники, і художники, і монахи, і поети, і військові, й музиканти, і чимало інших краян, яких добре знали не лише на Закарпатті, але й далеко за межами області.

Зокрема, йдеться про музиканта Василя Кохана. Його не стало 16 січня 2019 року. Чоловік довго боровся з важкою недугою, але рак виявився сильнішою.

Помер Василь Кохан

Loading...

Читайте також:  26 жовтня перестало битись серце прекрасної людини, актриси Інни Хоменко

Через кілька днів після цього, 23 січня, помер 51-річний артист балету Віктор Ледней. А вже 27 січня, на 63 році життя, покинув цей світ колишній військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник у відставці Ферко Михайло Андрійович.

27 січня помер Михайло Ферко

Також у січня 2019-го помер знаний берегівчанин, власник нагороди "Почесний громадянин міста Берегова" Отто Людвигович Шобер. Пан Отто був відомим режисером-постановником, автором численних гуморесок, активним культурним та громадським діячем.

У квітні 2019-го не стало закарпатського письменника Юрія Чорі. Друзі та знайомі завжди запам’ятають його усміхненим та позитивним і це попри те,що у цієї людини була дуже важка доля.

Того ж місяця помер активний громадський діяч, правозахисник, незмінний лідер ромської громади Перечина та Перечинського району Ігнат Тирпак.

У квітні 2019 помер ромський активіст Ігнат Тирпак

А наприкінці травня не стало письменника, лауреата Шевченківської премії, нашого земляка Дмитра Креміня. Його твори виходили в перекладі англійською, латиською, словацькою, китайською, російською, білоруською, грузинською, осетинською, румунською та ін.мовами.

Читайте також:  Не стало почесного громадянина Ужгорода Лева Луцкера

Loading...

У серпні 2019 відійшов у вічність шанований багатьма українцями уродженець Закарпаття – засновник Департаменту контррозвідки СБУ Віталій Хлевицький. Саме він був одним з перших, хто передбачив важливість інформаційної безпеки України в сучасних складних умовах.

Відійшов у вічність  засновник Департаменту контррозвідки СБУ Віталій Хлевицький

А в понеділок, 14 жовтня, раптово обірвалось життя прокурора прокуратури Закарпатської області, радника юстиції Попович Ірини Іванівни. Їй було усього 45 років, більше 20 з яких, вона пропрацювала у органах прокуратури Закарпатської області.

Померла 45-річна прокурор Ірина Попович

27 жовтня не стало талановитого режисера, драматурга, який написав численні п’єси із привязкою до Закарпаття і, зокрема, Берегова, в якому він жив, Олександра Матея. Чоловік помер у 48 років.

У грудні минулого року акарпаття втратило лікаря від Бога, які народжуються раз у сторіччя, Михайла Черняка та насельника Ракошинського монастиря архімандрита Агапіта. Михайло Черняк усе своє життя присвятив медицині і порятунку людей.

Помер лікар Михайло Черняк

Та якщо Михайло Черняк помер у поважному віці, то архімандрит Агапіт помер зовсім молодим внаслідок важкої виснажливої хвороби.

Не стало насельника Ракошинського монастиря архімандрита Агапіта

Того ж місяця перестало битися серце відомої піаністка родом із Закарпаття Етелли Чуприк. Їй було всього 55 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0