Закарпатські освітяни перемогли на Всеукраїнській профспілковій галузевій спартакіаді

Життя  16 січня 2020 року, 15:44 Сергій Баранчиков 1031 ФОТОФАКТ

Завершилися змагання III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, в якій взяли участь освітяни усіх областей та міста Києва.За результатами спартакіади І місце в загальнокомандному заліку зайняла Закарпатська обласна організація профспілки працівників освіти і науки (голова Тетяна Повханич).

"Найбільш успішно наші спортсмени виступили у змаганнях з волейболу, де зайняли ІІ командне місце (капітан команди Василь Іванко). Крім того, вони були четвертими у шахах, п’ятими – у змаганнях з настільного тенісу та плавання тощо", – повідомили у прес-центрі Закарпатської облпрофради.

Loading...

Читайте також:  Відомо, які вчителі отримають від держави разову допомогу у 21 тисячу гривень

Успішно виступили освітяни Закарпаття і у складі збірної команди Профспілки працівників освіти і науки України у місті Варна (Республіка Болгарія)  на XV Міжнародних змаганнях вчителів. У змаганнях з настільного тенісу вчитель з Виноградівського району Золтан Сіладі  став чемпіоном змагань серед команд та бронзовим призером в індивідуальному турнірі.

Керівник шахового гуртка Будинку школярів Мукачева Андрій Вачиля  був нагороджений золотою медаллю за перемогу в індивідуальних змаганнях з шахів та срібною – за друге місце серед команд в цьому виді спорту. Друге місце у змаганнях з плавання зайняв директор Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №5 Олександр Фатула. Крім того, разом із своєю колегою по команді – Алісою Кочемба – вчителькою  з Ужгорода – вони стали бронзовими призерами комбінованої естафети з плавання. 

Підсумки Всеукраїнської галузевої спартакіади підбито на засіданні Президії ЦК профспілки працівників освіти і науки України. За  перемогу у загальнокомандному заліку голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов вручив красень-кубок голові Закарпатської обласної організації галузевої профспілки Тетяні Повханич.

Нагадаємо, усіх вчителів зобов’яжуть проходити атестацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0