Директори шкіл вирішуватимуть, чи допускати дитину без щеплень до навчання

Життя  21 січня 2020 року, 14:14 1438

Директори навчальних закладів будуть відповідальними за рішення щодо допущення чи недопущення дітей без щеплень до шкіл. Про це розповіла очільниця Міністерства освіти і науки Ганна Новосад.

"За кожну конкретну школу відповідає директор. Тому, очевидно, якщо буде прийнято якесь рішення з цього приводу, то це буде відповідальність керівника навчального закладу – прийняти в школу дитину або запропонувати якусь іншу форму навчання з огляду на наявну довідку", – заявила Ганна Новосад.

Loading...

Читайте також:  Міністерка освіти поскаржилась на низьку зарплату. Вона отримує 36 тисяч на місяць

Вона також зазначила, що Міносвіти звернулося до Міністерства охорони здоров’я з проханням внести зміни в довідку 086, яка є обов’язковою для зарахування учня до навчального закладу, щоб там була інформація про наявність щеплень. 

Нині у довідці 086 вказують: 

  • прізвище та ім’я дитини, дату її народження і стать;
  • місце проживання дитини, телефон батьків;
  • найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас;
  • дату проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду і рекомендовану дату наступного);
  • висновок про стан здоров’я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків у цій довідці може бути зроблено відповідний запис);
  • групу для занять фізичною культурою;
  • рекомендації.

Також для зарахування в школу потрібна довідка 063, в якій міститься інформація про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також туберкулінових проб.

Нагадаємо, Закарпатська область має найнижчий рівень щеплення населення.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0