Жительці Великого Бичкова виповнилося 100 років

Життя  22 січня 2020 року, 12:35 1948 ФОТО

21 січня 2020 року відзначила поважний сторічний ювілей жителька Великого Бичкова Бурса Василина Паньківна. Зі столітнім ювілеєм пані Василину привітав голова Великобичківської селищної ради Йосип Божук, голова Рахівської РДА Віктор Медвідь, а помічник народного депутата Василя Петьовки вручив ювілярці цінний подарунок та передав вітання від імені народного депутата.

Дивлячись на цю привітну і життєрадісну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. Василині Паньківні Бурсі довелося побачити все: і війну, і голод, і перемогу, пройти через сумні та радісні хвилини життя.

Loading...

Читайте також:  На Мукачівщині привітали жінку, якій виповнилося 100 років

У Великому Бичкові кажуть: столітній ювілей жительки селища можна назвати знаковою подією не тільки для ювілярки та її родини, а й всього селища. Такі люди як пані Василина є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій та глибокої життєвої мудрості.

Завжди усміхнена, балакуча й надто добра – саме так розповідає про свою матір донька ювілярки. Додає: пані Василина все життя багато працювала, сама виховувала трьох дітей й завжди допомагала іншим. Попри це ніколи ні на що не скаржилася. Ще до  99 років п. Василина вела звичний спосіб життя: щодня відвідувала церкву, поралася по господарству, навідувалася до рідних.

Півроку тому жінка впала, тож зараз самотужки пересуватися не може. Попри все, зберігає позитивний настрій. Каже, має люблячих дітей, вони завжди відгукуються на прохання, тож скаржитися їй нема на що. 

З нагоди 100 літнього ювілею пані Василину вітали її рідні, велика родина, а також до вітань долучився  народний депутат Василь Петьовка, від імені якого традиційно вітають довгожителів краю.

Нагадаємо, жінка з Рахівщини відзначила 100-літній ювілей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0