Побачене в маршрутці викликало хвилю обурення

Життя  28 січня 2020 року, 10:30 5613 ФОТОФАКТ

Вчора, 27 січня, у Фейсбуці оприлюднили фото однієї з ужгородських міських маршруток. Світлина швидко облетіла мережу і викликала цілу хвилю обурення.

Справа в тому, що на ній зображено міську маршрутку, яка їздить без заднього скла. Замість нього – скотч та клейонка. "Чи може хтось із міської ради пояснити, чому на 27 маршруті їздить автобус без скла?!", – написав Василь Іванський.

Loading...

Читайте також:  Побачене в маршрутці "Мукачево-Ракошино" обурило людей

В Ужгороді маршрутка їздить без заднього скла

В Ужгороді їздить маршрутка без заднього скла

Як виявилось, не всі фото, які опублікував чоловік, зняті в Ужгороді. В обласному центрі зроблений знімок лише автобуса без скла. Інші ж автор посту "позичив" із інших ресурсів. Проте ужгородці почали активно коментувати світлину і зазначати, що частина міських маршруток взагалі не придатна для того, аби перевозити пасажирів. А ціна проїзду (7 гривень) абсолютно не відповідає якості.

Ужгородці скаржаться на міські маршрутки

Ужгородці скаржаться на стан міських маршруток

Ужгородці про маршрутку без скла

Читайте також:  Водій однієї з мукачівських маршруток став героєм для містян, – соцмережі

А тим часом на резонансну публікацію у Фейсбуці відреагував начальник Відділу транспорту Ужгородської міськради Петро Бобик. "Частина автобусів 27 маршруту, які були у поганому стані, вже не використовуються. З тих пір скарги не надходили. Разом із тим вважаємо необхідними повністю замінити частину автобусів, які знаходяться у вкрай поганому стані. Над цим і працюємо", – зазначив посадовець.

Петро Бобик відреагував на скарги ужгородців

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Мар’яна 28.01.2020, 15:32
Та в Ужгороді ужасні маршрутки (крім нових електронів). Усе з ними шось стається, то колеса відлітають, то двері не зачиняються, то взагалі не приїжджають. А про 518 взагалі мовчу. Вічно набита як консервна банка
До Олени 28.01.2020, 14:11
Жіночко, ви раз читати навчіться уважно. В тексті йдеться саме про те фото, яке в Ужгороді зроблено. На ньому і зроблений акцент. Чи ви вважаєте, що це нормально, коли в маршрутці замість вікна клейонка?
Олена 28.01.2020, 13:56
Ви хоч би коментарі читали, колаж сфабрикований з фото з інших міст. Одне тільки з Ужгорода. А ви поширюєте брехню