Смертельний коронавірус: дівчина із Закарпаття не може виїхати із Китаю

Життя  28 січня 2020 року, 12:56 17323 ФОТО, ВІДЕО

"Поки що сидимо вдома. Залишити місто не можемо. Дзвонимо в посольство. Кажуть, евакуацію не планують, але ситуація стає все гіршою", – написала у своєму Instagram закарпатка Олександра Волкова, яка виявилася заблокованою в китайському місті Ухань.

Саме звідти, на думку посадовців, і поширився смертельний вірус. Тепер він уже вийшов за межі Китаю. Його зафіксували в США, Японії, Таїланді, Франції та Південній Кореї.

Loading...

Читайте також:  В Україні зареєстрували випадок коронавірусу, але не китайського

Олександра Волкова перебуває в самому епіцентрі подій – у місті Ухань (провінція Хубей). Закарпатка Олександра приїхала в Китай по робочій візі і опинилася заблокованою в Ухані.

Закарпатка Олександра Волкова, яка працює у Китаї, розповіла про коронавірус

"Я приїхала 28 листопада на три місяці по робочій візі, працюю моделлю. В кінці лютого вже мала летіти додому. Ми чули про нетипову пневмонію ще з минулого року, але всі китайці були тоді спокійні. Живемо четверо у великому будинку. Я – єдина українка, з міста Виноградів, інші – з Росії", – розповіла закарпатська модель.

"І тут буквально в 20-х числах цього місяця клієнти почали скасовувати роботу, всі почали панікувати. У WeChat почали скидати різні повідомлення про вірус, що він дуже небезпечний, почалася глобальна паніка. 23 січня ми прокидаємося і отримуємо повідомлення на телефони, що з 10 ранку громадський транспорт закритий, аеропорти та вокзали теж, – зазначила Олександра Волкова. – Ухань ізолювали, тобто ввели карантин".

Закарпатка, яка зараз в Ухані, розповіла про коронавірус у Китаї

Як розповіла дівчина, почалася паніка. "Ми почали дзвонити своїм керівникам. Вони кажуть: сидіть вдома і нікуди не виходьте, запасіться про всяк випадок їжею, адже невідомо, коли в магазин завезуть продукти. На цей момент їжа в магазинах є, але полиці напівпусті, – запевняє закарпатка. – Є крупи, зокрема, рис, мало овочів. Ми сьогодні заходили в продуктовий, залишилися лише редька і часник".

Магазини в Ухані майже пусті

Читайте також:  Сезон грипу: закарпатців попереджають про небезпечні віруси

Аптеки теж відчинені, але ти не можеш зайти всередину, вхід перегородили столами, тому ти можеш тільки біля входу попросити щось, щоб тобі продали.

Вулиці порожні, люди не виходять, центр абсолютно вимер – там немає нікого. Пересуватися між районами не можна, вони ізольовані. Виїхати з міста теж не можеш. Ми цілими днями сидимо вдома, виходимо лише в магазини.

Через коронавірус вулиці китайського міста Ухань порожні

"У нас в районі нічого не відбувається, епіцентр – у самому центрі. Там переповнені лікарні, багато хворих, не вистачає масок, хаос. В місті взагалі нереально знайти маски – їх немає ні в магазинах, ні в аптеках, – розповіла закарпатка. – Вчора читала у WeChat, що в місті організовують дружини. У випадку хвороби ти маєш спочатку пройти через цю дружину, яка вирішує, йдеш ти в лікарню чи ні. Адже всі лікарні переповнені".

Відкриті лише продуктові магазини. Ми запаслися на майбутнє, адже невідомо, що буде з постачанням. Я дзвонила в українське посольство в Пекіні, поки що про евакуацію не йдеться. Сказали, щоб сиділи вдома і нікуди не виходили – це все. Якщо буде евакуація, то я готова звідси поїхати, – підсумувала модель із Виноградова.

Джерело: ВВС
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0