Можливості сучасних перфораторів

Життя  28 січня 2020 року, 16:04 3844

Перфоратор відноситься до категорії професіональних інструментів, купувати таку дорогу техніку лише для періодичного використання в домашніх умовах економічно невигідно. Сучасні матеріали і технології виготовлення значно розширяють його можливості, покращують технічні характеристики. Такі зміни, звичайно, впливають на вартість перфоратора. Чи завжди виправдане її підвищення?

Переваги нових моделей інструментів

Професійні перфоратори складаються з однакових агрегатів і механізмів. Але у кожного є свої особливості, вони визначаються технічною політикою компаній:

  • Силова установка. Використовується колекторний асинхронний двигун, спеціальні технології дозволяють суттєво знизити рівень шумів і покращити умови охолодження. За рахунок цього інструмент може довго працювати без технологічних перерв і при цьому робітники значно менше втомлюються.
  • Ударний механізм. Найбільш напружені деталі, саме на них діють максимальні зусилля. Відомі виробники використовують електропневматичний варіант, найбільш пристосований до умов використання перфоратора.
  • Техніка безпеки. Включає в себе механічні й електричні засоби. До першої категорії належать запобіжна муфта, антивібраційні елементи, резинові накладки на корпусі і т. д. Друга категорія — електроарматура, що контролює параметри роботи двигуна. Вона не допускає перегріву або короткого замикання обмотки статора і ротора.

Інструменти умовно класифікуються в залежності від ваги, типу розміщення електричного двигуна, виду патрона і способу живлення. Слід пам’ятати, що перфоратори з живленням від акумуляторних батарей по технічним можливостям завжди поступаються електричним від мережі.

Типи патронів

Від їх характеристик напряму залежить комфортність користування інструментом:

  • SDS-Plus — для універсального використання, максимальний діаметр свердла 32 мм;
  • SDS-Max — для професійних інструментів, Ø 52 мм;
  • SDS—Top — для побутових перфораторів, Ø 14 мм.

Інструмент не лише значно полегшує роботу, підвищує продуктивність праці, але і покращує її якість. Професійний інструмент виправдовує вкладені кошти за кілька місяців користування.

*Матеріал розміщено на правах реклами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0