Частину мукачівців сьогодні очікував неприємний сюрприз

Життя  3 лютого 2020 року, 11:20 55511 ФОТО

Сьогодні зранку, 3 лютого, частину мукачівців очікував не надто приємний сюрприз. Містяни, які вранці прийшли до будівлі ММКП "Мукачівводоканал" з’ясували, що абонентський відділ водоканалу сьогодні перенесли.

В оголошенні, яке прикріпили на двері будівлі, йшлося про те, що з 3 лютого абонентський відділ ММКП "Мукачівводоканал" переходить до Центру надання адміністративних послуг.

Абонентський відділ Мукачівводоканалу перенесли в ЦНАП

Читайте також:  Скандальний продаж нерухомості у центрі Мукачева: що цього разу вигадали в міськраді

Журналісти інтернет-видання "PMG.ua" побували в абонентському відділі у ЦНАПі у перший день роботи. Зазначимо, що там зібралось чимало людей, утворились значні черги, штовханина. Мукачівці були розгублені і не розуміли, куди саме їм звертатися.

Містяни, які стояли в чергах, переконували, що не знали про те, що відділ працюватиме в ЦНАПі. До того ж зазначали, що не розуміють для чого було переносити абонентський відділ водоканалу в інше приміщення. Кажуть, їм це не зручно.

Перший день роботи абонентського відділу Мукачівводоканалу у приміщенні ЦНАПу

Натомість, у Мукачівській міськраді стверджують навпаки. Мовляв, завдяки цьому в одному приміщенні серед інших адміністративних послуг можна буде ще й отримати квитанцію за воду, замовити повірку лічильника, вирішити питання із заборгованістю, отримати розрахунки за надані послуги чи дізнатися про нарахування пільг та субсидій.

Зауважимо, що працюватиме абонентський відділ "Мукачівводоканалу" у ЦНАПі з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години.

Нагадаємо, у Мукачеві орудують шахраї, які представляються працівниками водоканалу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Михайло 03.02.2020, 21:45
Замовити повірку лічильника? Ви шутитите? Це компитенція водоканалу забирати лічильник на повірку і виконати монтаж згідно до закону і договору безоплатно!
іван 03.02.2020, 19:09
А ко доплатить простим людям в бюджет міста за безцінь продане приміщення водоканалу? Ось основне питання, але є ще Бог на небі...
Читач 03.02.2020, 18:09
Хай би до Балоги в кабінет перенесли абонвідділ...там коридори більші, є де в черзі стояти
Мукачівка 03.02.2020, 11:51
Роблять що хочуть. А думку людей взагалі не враховують у місті!