Стан однієї з багатоповерхівок Мукачева шокував містян

Життя  4 лютого 2020 року, 20:30 3729 ФОТО

Про стан однієї з багатоповерхівок Мукачева у соціальній мережі Facebook розказала Оксана Говорун. Жінка опублікувала шокуючі фото у групі Мукачево SOS. Йдеться про буднок на вулиці П. Набережна №3. Так, за її словами у дощову погоду вода просто тече зі стелі вниз по стінах, електролічильниках та лампочках. Обвалюється штукатурка, а у під’їзді утворюються калюжі. Жінка скаржиться, що усі звернення про допомогу залишаються без відповіді. Самотужки вирішити ситуацію не взмозі, адже в будинку в основному проживають люди похилого віку, — каже жінка.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві відремонтували дах однієї з багатоповерхівок

"Кожен рік стукаємо у двері комунального господарства. ЖЕК піднімає плату за послуги, які не виконує. За що я плачу 170 грн щомісяця? В основному тут проживають люди похилого віку, які навіть не мають змоги самостійно пересуватися. Просимо Балогу звернути увагу на цю проблему і начальника І.Т.В. сервісу Бондар М. допомогти у її вирішенні, — пише Оксана.

Нагадаємо, що мукачівка опублікувала відео, яке облетіло мережу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Лоці 04.02.2020, 22:58
Це просто знущання над людьми.за що ми платимо гроші.і т в сервіс не виконує жоден пункт договору який зобов'язується виконувати.ганьба такому сервісу
РОбі 04.02.2020, 21:42
Кому ви нужні з своіми проблемами, тут много не вкрадеш на ремонті, се вам не десять років красти гроші на ремонті Дому Офіцерів (кстаті, ко може взнати, кілько там уже десятків мільйонів освоєнно, в тому числі і по карманах владиЇ, може вже проще було нове побудувати, бо так собі дома точно не ремонтують. Повний бардак.
Robert 04.02.2020, 21:24
Yzas !!!! Pravilno cja miska merija so je na danuj moment , nicoho ne robut !!!! Hanba nasomy Mery !!!! Baloga hanbuvsja bu tu !!!! Pozor !!!!!!!