"Це шоу потрібне місцевій владі", – Геннадій Москаль про останні події на Закарпатті

Життя  10 лютого 2020 року, 22:05 5596

Стрілянина в Мукачеві – шоу, яке потрібне було місцевій владі, щоб продемонструвати, як майстерно вони наводять лад, вважає ексголова Закарпатської облдержадміністрації і колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль. Далі наводимо пряму мову Геннадія Москаля про скандальні події на Закарпатті.

"У Мукачеві маємо спектакль. Я не знаю, хто за цим стоїть, але я знаю, що кілерів так не ловлять. Кілерів ловлять не з барабанами, з Нацгвардією, КОРДами і бронетранспортерами, а ловлять у тиші. Ловлять професійні, спеціально навчені працівники, яких сьогодні, на жаль, у Міністерстві внутрішніх справ немає.

Читайте також:  Стрілянина у Мукачеві: з’явилось відео затримання осіб, які можуть бути причетними до перестрілки

Тому ось такий маємо спектакль. Почитайте зведення. По всій Україні такі розстріли відбуваються майже щодня. Але такої реакції на них немає ніде. Треба розкривати. Тільки хто це розкриватиме?

Щодо затриманих, то це ліві пасажири. Якщо їх відправили в Мукачево, то що вони робили у Воловецькому районі на кордоні із Львівською областю?

Там скоро відбудуться місцеві вибори. Тому місцева влада розгорнула бурхливу діяльність, звернулася до МВС, до президента, не знаю до кого. І було організовано шоу. Це шоу потрібне місцевій владі, щоб показати, як майстерно вони наводять лад. А те, що не буде жодного результату, це мало кого цікавить.

Читайте також:  Стрілянина у Мукачеві: оприлюднено фото одного з поранених

Цей регіон складний, і треба до нього підходити з розумом – і в розкритті злочинів, і в інших проблемах, економічних, соціальних, мовних тощо.

Але якихось сепаратистських рухів я в цьому регіоні не припускаю. Це все придумано. В Україні були і є люди, які звикли постійно з чимось боротися. Якщо немає із чим боротися, отже, треба щось придумати. А перемогти або не перемогти в цій боротьбі – це вже теж нікого не цікавить.

Головне – процес боротьби. Із п’ятою колоною, із сепаратистами, з угорськими та румунськими паспортами. А те, що Росія майже дооформила Луганську та Донецьку області, це нікого не цікавить", – заявив Геннадій Москаль.

Джерело: Гордон
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0