Відомий закарпатець бере участь у шоу "Мастер Шеф"

Життя  16 лютого 2020 року, 12:10 15098 ВІДЕО

В останній день зими, 29 лютого, на телеканалі СТБ стартує новий сезон кулінарного шоу "Мастер Шеф професіонали – 2".  У цьому сезоні за перемогу боротимуться найкращі митці кулінарного мистецтва з різних куточків світу.

Крім того, в проєкті з’явиться нова суддя – Ольга Мартиновська, яка приїхала з Парижа, щоб повернутися на улюблену кухню. Вона була переможницею 3 сезону "Мастер Шеф", а тепер буде оцінювати нових учасників нарівні з Ектором Хіменес-Браво.

Loading...

Читайте також:  Закарпатка підкорила суддів шоу "Мастер Шеф" і потрапила у двадцятку найкращих

Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", одним із часників нового сезону "Мастер Шеф" буде закарпатець, який вже брав участь у третьому сезоні шоу – Анатолій Цуперяк.

Анатолій Цуперяк знову бере участь у шоу Мастер Шеф

Тоді він запам’ятався глядачам не лише кулінарними вміннями, а й своєю емоційністю. Але перемогти закарпатець не зміг. Анатолій родом із села Нересниця. Після проєкту працював шеф-кухарем в одному із ресторанів Мукачева.

Побачивши його на кастингу нового "Мастер Шефу", Ектор Хіменес-Браво дуже зрадів і пригадав, яким був Анатолій Цеперяк у 2013 році, коли вперше прийшов на кулінарне шоу.

Анатолій Цуперяк у третьому сезоні шоу Мастер Шеф

Більше про нову спробу закарпатця підкорити "Мастер Шеф"– у відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Гість 16.02.2020, 16:32
Точно часник