Евакуація українців із Китаю: очільниця МОЗ вирішила приєднатися до людей в обсервації

Життя  21 лютого 2020 року, 09:29 2261

20 лютого в Україну прибув літак з евакуйованими українцями та іноземцями з китайського міста Ухань. У МВС розповіли, що цим рейсом повернулися жителі 15 областей України. Серед евакуйованих є і закарпатці. Але у цілях безпеки прізвища не називають.

У селищі Нові Санжари, що на Полтавщині, місцеві влаштували протест. Саме туди у медзаклад повезли евакуйованих людей на 14-денний карантин. Увесь світ був неприємно вражений реакцією українців, які розпалювали багаття та кидали каміння в автобус, в якому їхали евакуйовані з Китаю.

Після резонансу Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька зробила гучну заяву. Вона вирішила приєднатися до евакуйованих людей в обсервації.

Читайте також:  Закарпатці розповіли, що думають про евакуацію українців із Китаю

"Разом із ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни. Ми ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю, – зазначила Зоряна Скалецька. – Ще раз хочу наголосити: ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні та мусимо дбати про їхнє здоров’я і безпеку. Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню. Це необхідно нам усім".

Нагадаємо, на Закарпатті госпіталізували 30-річного громадянина Китаю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0