Тячівська ОТГ посідає третє місце у рейтингу громад

Життя  28 лютого 2020 року, 09:12 449

Серед 806 ОТГ України – Тячівська посідає третє місце у загальному рейтингу громад із чисельністю населення більше 15 тисяч осіб. Народний депутат Василь Петьовка: «Переконаний, що об’єднані громади Тячівщини та Рахівщини мають великий потенціал. Для багатьох із них цей шлях тільки починається».

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Василь Петьовка розповів: «Днями експерти програми "U-lead з Європою" провели оцінку фінансових показників бюджетів 806 ОТГ на території України. Згідно з порівняльною таблицею показників виконання бюджету за 2019 рік, Тячівська ОТГ посідає третє місце у загальному рейтингу громад з чисельністю більше 15 тис. осіб.

Loading...

Читайте також:  Бедевлянській ОТГ – бути. Закарпатська ОДА надала позитивний висновок

Тут щороку зростають доходи загального фонду, що вказує на спроможність забезпечення громади за рахунок ресурсів, які генеруються на її території. Щодо показника капітальних видатків на одного мешканця, то Тячівська ОТГ витрачає одну з найпереконливіших сум коштів у країні.

Переконаний, що об’єднані громади Тячівщини та Рахівщини мають великий потенціал. Для багатьох з них цей шлях тільки починається. Проте радіємо, що кожна з них може звернутися за порадою до сусідньої ОТГ, яка справами доводить усі переваги реформи децентралізації та стала однією з найуспішніших в Україні».

Детальніше з рейтингами можна ознайомитися за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/12192?fbclid=IwAR25ZCA-fz0BGcpSK_pICuvdsUOs-d1_RIaw8OTwt3_dflvsZSiuOz3KvNU

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0