У Мукачеві біля ДЮСШ будують новий аквапарк: як він виглядатиме

Життя  6 березня 2020 року, 10:56 18032 ФОТО

Чимало людей, які проїжджають по вулиці Олександра Духновича у м. Мукачево, звертають увагу на масштабне будівництво. Мова про об’єкт, який знаходиться зліва від Дитячо-юнацької спортивної школи.

З інформаційного стенду, який розміщений біля входу на об’єкт, стає зрозумілим, що будують тут Центр водного дозвілля. Загальна площа – 7088,90 кв.м., а площа земельної ділянки – 1,7105 га.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві збудують аквапарк, басейн та новий торговий центр

Інтернет-видання "PMG.ua" у відкритих джерелах знайшло ілюстрації, як виглядатиме майбутній аквапарк.

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Аквапарк Мукачево – центр водного дозвілля

Варто зазначити, що у липні минулого року на архітектурно-містобудівній раді Мукачева засновником та керівником архітектурно-проектної групи Анною Кирій (м.Київ) були представлені передні проектні пропозиції по об’єкту будівництва "Центру водного дозвілля".

Містобудівним розрахунком визначено будівництво відкритого хвильового басейну, відкритих гірок та критих басейнів. Максимально можлива кількість відвідувачів (за показниками ємності центру водного дозвілля та кафе) складає 245 та 244 осіб відповідно, розрахункова чисельність місць для паркування – близько 30.

На сторінці "Управління комунальної власності та архітектури МВК" у соцмережі Фейсбук заначено, що другою черговою проєкту передбачають будівництво готелів та інших об’єктів індустрії розваг – спа-курортів і рекреаційних зон, котеджів, торгових центрів.

Читайте також:  Басейни "Aqua City" у Мукачеві: ціни 2020 та що в них включено

"Такий підхід до будівництва аквапарків вимагає чіткого об’ємно-планувального рішення, яке вплине на подальше функціонування аквапарку. А також повинно сформувати комфортність перебування відвідувачів в ньому і, головне, безпеку", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що були надані рекомендації в проєкті передбачити велопарковки, переглянути розташування місць для паркування інвалідів ближче до головного входу, а також вбиральні для відвідувачів розмістити у вхідній зоні.

Згідно інформації на паспорті об’єкта, забудовником є Товариство з обмеженою відповідальністю "АКВА МУКАЧЕВО". Згідно даних, розміщених у відкритому доступі, у переліку засновників юридичної особи значаться Балога Павло, Карванський Ростислав, Хорошилов Ярослав та Меліка Іван.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
До останнього 06.03.2020, 15:53
Не все так буде
Капец 06.03.2020, 14:05
Хто би сумнівався, що до будівництва причетний Балога! Вже все в місті їхнє, їхніх дітей і внуків!
Вуйко Славко 06.03.2020, 13:34
А завод не хочуть побудувати?