У Мукачеві збудують аквапарк, басейн та новий торговий центр

Життя  4 квітня 2019 року, 13:35 18237

Все це з’явиться на території колишнього винзаводу.

Відповідну інформацію пошив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід. 

На даній території буде організовано рекреаційну зону активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови. Іншими словами, там буде аквапарк, басейн, торговий центр, готель, ресторан та 6-ти поверхова автомобільна парковка.

Читайте також:  У Мукачеві на вулиці Олександра Духновича створять зону для активного відпочинку

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево вся документація буде оприлюднена з 29 березня 2019 до 12 квітня 2019 з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади та отримання пропозицій та зауваження, які можна подати на адресу Управління комунальної власності та архітектури.

"Особисто я підтримую даний проект, хоч земельна ділянка під ним і була продана по заниженій ціні, про що я неодноразово наголошував. Але даний проект, стане візитівкою міста, створить багато робочих місць, забезпечить містян зоною активного відпочинку, яких в місті вкрай не вистачає та, що найголовніше, у рази збільшить потік туристів", – зазначив Олег Казибрід.

Як раніше писало "PMG.ua", влада Мукачева оприлюднила проект майбутнього спорткомплексу ДЮСШ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4