Закарпатці почали отримувати квитанції за газ у новому форматі

Життя  10 березня 2020 року, 19:42 6025

Нині існує кілька способів отримати квитанцію на оплату послуг газопостачання та кількості спожитого газу. Людина може прийти у Центр обслуговування клієнтів, або скачати її у Вайбер-боті чи "Особистому кабінеті", що значно зручніше і швидше.

"Споживачі, отримуючи квитанції, на перший погляд, бачать ніби один документ. Однак, варто звернути увагу, що на одному аркуші паперу розміщено дві квитанції. На кожній квитанції зазначений інший розрахунковий рахунок. Друк квитанцій на одному листку – виключно для зручності споживачів", – пояснила комерційний директор АТ "Закарпатгаз" Юлія Соколова.

З 1 січня 2020 року вартість розподілу газу відображається в окремій платіжці. Таким чином споживачі сплачують окремо на два різні рахунки. На один – за газ як товар, на другий – за його розподіл.

Loading...

Читайте також:  У «Закарпатгазі» розповіли про експеримент, який проводить Регіональна Газова Компанія

Підставами для цього є:

  • постанова НКРЕКП № 3021 від 24.12.2019 р. щодо встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ "Закарпатгаз";
  • зміни до Договору розподілу природного газу та до Кодексу ГРМ, що затверджені Постановою НКРЕКП № 2080 від 07.10.2019 р.

Нагадаємо, що вартість послуги розподілу природного газу розраховується індивідуально для кожного споживача. Розмір плати у 2020 році залежить тільки від фактичного обсягу споживання природного газу за період з 01.10.2018р. по 30.09.2019 р, тобто в межах так званого газового року. Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 обсягу природного газу спожитого за рік на тариф. Місячний об’єм розподілу природного газу є незмінним впродовж року.

Читайте також:  Залишилося 2 дні: у "Закарпатгазі" звернулися до жителів області

"За розподіл природного газу необхідно платити, навіть якщо споживач не використовує газ в окремі періоди. Газорозподільну систему як цілісний майновий комплекс необхідно обслуговувати і постійно утримувати у справному стані", — додала комерційний директор АТ "Закарпатгаз" Юлія Соколова.

Юлія Соколова пояснила, що споживачі, котрі взагалі не використовують газове обладнання і не планують цього у майбутньому, повинні розглянути можливість від’єднання від газових мереж та розірвання типового договору на розподіл газу.

Зверніть увагу, що показники лічильника газу відображаються у квитанції за розподіл.

Нагадаємо, закарпатцям замінятимуть лічильники за рахунок Закарпатгазу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
правда 11.03.2020, 17:39
а чого нико не каже, що нараховують і суму за коєфіцієнт лічильника, навіть кіть він стоіть в квартирі, а не на морозі. Дану аферу не дав провести Порошенко і його уряд, а зараз усі платять і мовчать. Браво.
654 11.03.2020, 14:51
не їбіть людям мозги найобщики.............
Яна 11.03.2020, 08:41
Най ідуть нафік! Усе щось придумають дурне!! А газ такий слабкий, шо нема слів!
Вася 10.03.2020, 23:13
Розвод лохів, типир і за плиту, кіть навіть перейшов на дрова, треба буде платити, при чому сума оплати привязана до обємів спожитого газу в минулому році за який транспортування уже було заплачено в ціні. Де щи таке шахрайство є узаконено у світі?