У Мукачеві облаштують новий сквер за 10 мільйонів

Життя  11 березня 2020 року, 14:30 3059 СХЕМА

Більше 10 мільйонів гривень у Мукачеві планують виділити на облаштування нового скверу по вулиці Першотравневій Набережній у мікрорайоні Черьомушки. Наразі проходить процедура торгів по закупівлі робіт по цьому об’єкту. Очікувана вартість закупівлі 10 млн. 512 тис.грн. Подання пропозицій триває до 22 березня.

Ділянка, де будуть виконуватись роботи, розташована на прилеглій до набережної території, суміжно з вулицею Першотравневою Набережною. Проєктом передбачено вирубку старих та хворих дерев, а також тих, які заважають розміщенню запроектованих майданчиків.

Loading...

Читайте також:  Як 22-річний хлопець придбав чималу нерухомість у центрі Мукачева або історія про дивний продаж

Крім того, передбачено улаштування парковки на 14 автомобілів із вулиці Першотравневої Набережної, влаштування освітлення та благоустрою території. Запроектовано влаштування майданчику для занять із воркаутстріту та дитячі ігрові майданчики з відповідним обладнанням.

 

По території скверу обладнаються пішохідні та велодоріжки з асфальтобетонним покриттям. Запроектовано технологічний проїзд на дамбу, шириною 4 метри з покриттям з асфальтобетону.

У Мукачеві збудують новий сквер

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0