Коронавірус: Чехія закриває свої кордони

Життя  13 березня 2020 року, 14:40 4729

Уряд Чехії прийняв рішення про повне закриття кордонів, заборонивши в’їзд всім іноземцям без посвідки на тимчасове чи постійне проживання.

"Ми вводимо заборону на в’їзд для всіх іноземців, за винятком іноземців з дозволом на тимчасове або постійне проживання, починаючи з півночі 16 березня. Уряд прийняв рішення, що він заборонить чеським громадянам та іноземцям з постійним або тимчасовим проживанням залишати Чеську Республіку", – заявив прем’єр-міністр Андрей Бабіш.

"Це дуже жорстка міра, але вона може зробити значний внесок у запобігання поширенню коронавірусу", – додав міністр внутрішніх справ Ян Гамачек. МВС Чехії передбачило винятки для поїздок, зокрема, для  водіїв вантажівок, автобусів, поїздів і рятувальників.

Loading...

Читайте також:  Словаччина зранку закрила в’їзд на свою територію громадянам третіх країн

Люди, що працюють в прикордонних регіонах у межах 50 кілометрів від чеського кордону, зможуть продовжувати працювати. Уряд також запровадив обов’язковий карантин для всіх, хто повертається з країн, які позначені як найбільші зони ризику. До цих пір карантин поширювався тільки на людей, які повертаються з Італії.

Окрім Китаю, Південної Кореї, Ірану та Італії, уряд також визначив Іспанію, Австрію, Німеччину, Норвегію, Швецію, Францію, Бельгію, Нідерланди, Данію, Британію та Швейцарію як небезпечні райони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0