Люди почали бити на сполох через чутки про коронавірус на Мукачівщині

Життя  16 березня 2020 року, 14:26 6772

В одному із сіл Мукачівського району почали ширитись чутки про те, що, мовляв, у місцевій лікарні знаходяться люди, в яких виявили коронавірус. Йдеться про село Ракошино, що неподалік Мукачева.

Селом розлетілись чутки про те, що на третьому поверсі лікарні розмістили людей, хворих на коронавірус. "Офіційно повідомляю про недостовірність та неправдивість зазначених чуток, – запевнив голова села Василь Коштура. – Ситуація на території нашої сільської ради не краща і не гірша, ніж загалом у Закарпатській області, де зі слів в.о. голови Закарпатської ОДА, станом на 16 березня не зафіксовано жодного випадку заховорювання коронавірусом".

Loading...

Читайте також:  Нема антисептиків та масок: що коїться в аптеках Мукачева

Василь Коштура також зазначив, що завтра відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Ракошинської с/р, куди запросили керівників освітніх закладів, АЗПСМ, підприємців села. "Водночас закликаю всіх односельчан зберігати спокій, за можливості перебувати вдома, дотримуватися елементарних та першочергових заходів, слідкувати за станом здоров’я в першу чергу діток, людей похилого віку. При виявлені перших симптомів звертатися негайно до лікарів", – зазначив Василь Коштура.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Аладар 16.03.2020, 21:16
Це якраз випадок, коли у селі велика Корона давить на мозги вірусу
Вірус 16.03.2020, 16:20
А може то правда? У тій больниці в РАкошині вже раз хотіли тюремщиків тримати, но люди не дали. Може й хворих теж вирішили? Просто не кажуть людям?
Катя 16.03.2020, 15:00
Хтось один ляпне ,і пішла брехня по селу. Добре, що ви зразу написала, що ці чутки - брехня. Бо розійшлося б по цілій області, як вчора про Хуст