Карантин не для всіх: мережа гіпермаркетів "Епіцентр" продовжує працювати

Життя  17 березня 2020 року, 11:53 6871

Із вівторка, 17 березня, в Україні ввели сувори карантинні заходи, аби уникнути поширення коронавірусу. Зокрема, і на Закарпатті. По всій країні сьогодні мали закрити заклади харчування, спортивні зали, салони краси, торгові центри тощо.

Дозволили працювати лише продуктовим магазинам, аптекам, АЗС, а на території Мукачева ще й продуктовим ринкам, але з особливим режимом роботи.

Однак, не всі вирішили дотримуватися карантину. Наприклад, мережа "Епіцентр" не закрила свої гіпермаркети. У команії це пояснюють тим, по-перше, мережа "Епіцентр" спрямовує 1 % від оберту на закупку медичного обладнання та засобів захисту.

Loading...

Читайте також:  Депутати ввели покарання за порушення правил карантину: штраф – до 34 тис грн.

 

"За умови роботи наших побутово-господарських магазинів у штатному режимі ми розраховуємо щомісяця направляти на допомогу країні 40-50 млн грн для закупівлі медичного обладнання, масок, дезінфікуючих засобів та засобів захисту. Ми передамо 100 апаратів штучної вентиляції легень лікарням Києва, Київської області та всіх обласних центрів і великих міст України.

Згідно із заявою президента щодо необхідності безперебійної роботи аптек, АЗС, продуктових магазинів та магазинів побутових товарів, ми продовжуємо виконувати соціальну місію та працювати. Епіцентр забезпечує в своїх магазинах наявність та продаж захисних масок, антисептиків, побутових засобів дезінфекції, спиртовмісних засобів та базових харчових продуктів", – повідомив Генеральний директора ТОВ "Епіцентр К" Петро Михайлишин.

Закарпатці ж в соцмережах обурюються. Мовляв, карантин ввели для всіх, крім продуктових магазинів, АЗС і аптек. Тому і будівельні гіпермаркети мають закрити. Тим паче, що там завжди людно. Тільки самих працівників у одному гіпермаркеті кілька десятків. А якщо додати й відвідувачів, то кількість людей буде чимала і є загроза поширенню інфекції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
ира 19.03.2020, 12:22
Потрібно закрити Епіцентр,там пускають толпи людей! Наражають працівників на велику небеспеку!
Іван 19.03.2020, 08:39
А можна я теж відкрию магазин і буду спрямовувати 1 відсоток коштів на мед.обладнання? І я думаю всі підуть на такий крок , давайте вже відкриємося всі. Це взагалі нормально ? Закрити сто малих магазинів де люди ходять поодинці щоб потім ця вся толпа попхалася в Епіцентр.Геніально Ватсон.Всіх можна закрити одна Герега бідна їй грошей не вистачить до 3 го числа перекантоватися