"Сидіть вдома": мукачівка, яка живе в Італії, розповіла про коронавірус і дала закарпатцям кілька порад

Життя  18 березня 2020 року, 09:36 12161 ВІДЕО

Вчора ввечері жінка з Мукачева Мальвіна Попович (дівоче прізвище Кушнір), яка вже кілька років проживає в Італії, розповіла про ситуацію із коронавірусом у Італії. Мальвіна – уродженка Мукачева, раніше жила вона в мікрорайоні Підгоряно.

Тепер жінка проживає в італійському регіоні Ломбардії, де зараз епідемія коронавірусу. Вже 6 років не була в Україні. За її словами, італійці, так само, як зараз частина українців, перші тижні карантину не усвідомлювали всієї загрози. Вони й далі виходили на вулицю, а не сиділи вдома. Тому коронавірус поширювався дуже швидко. А коли люди вже усвідомили всю небезпеку – було надто пізно.

"Лікарні переповнені, медики просять людей самоізолюватися. Я не хочу сіяти паніку, але й не хочу, щоб ви, українці, зробили таку ж помилку. Вчіться на помилках італійців, – зазначає Мальвіна Попович. – І якщо вам влада каже "Сидіть вдома", то сидіть вдома".

Loading...

Читайте також:  Коронавірус в ЄС: закарпатський журналіст розповів, що зараз відбувається в Будапешті

Жінка розповіла про те, що коїться в Італії, як вони зараз живуть на карантині. А також дала кілька порад українцям.

"Закупіть собі продуктів на тиждень-два. Коли закінчаться, то підете в супермаркет. Але є різниця вийти один раз в тиждень, і виходити щодня, – каже уродженка Мукачева. – Жінки, я як власниця салону краси в Італії, звертаюсь до вас. Мої клієнтки спочатку також переживали, як будуть три тижні вдома без манікюра. Кажу, та ти ж вдома будеш сидіти без манікюру, жіночко добра. Хто на тебе буде позерати? Чи хочеш зробити манікюр, а потім у реанімацію потрапити? І толку з того, що в тебе манікюр?".

Читайте також:  У двох закарпатців, які приїхали з Чехії, підозрюють коронавірус

Мукачівка радить закарпатцям не ризикувати своїм та чужим здоров’ям, посидіти вдома під час карантину. " Ну не помрете ви без тих ресторанів, салонів, клубів. Головне, будьте здорові. Якщо ви будете сидіти вдома, якщо дотримуватиметесь карантину, то це все закінчиться набагато швидше і ви повернетеся до нормального життя. Мукачево майліпшоє і буде все у вас добре", – каже Мальвіна. Більше – у відео, яке оприлюднила закарпатка у групі "Порадьте, будь ласка, Мукачево, Мукачівський район".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0