Хто і де може перетнути українсько-угорський кордон

Життя  18 березня 2020 року, 11:09 1835

Відповідно до інформації, наданої угорськими прикордонниками, у зв’язку з проведенням карантинних заходів з 00.00 годин 17 березня 2020 року Угорщина тимчасово припинила пропуск іноземців на в’їзд.

Наразі в пунктах пропуску для автомобільного сполучення: «Лужанка», «Вилок», «Косино», «Дзвінкове» та «Тиса» здійснюється оформлення лише громадян України, які повертаються на територію України та громадян Угорщини, які повертаються на територію Угорщини.

Читайте також:  Як заробітчани дістаються Закарпаття: історія від прикордонників

Відмітимо, що перетнути кордон із Угорщиною у зазначених пунктах пропуску можна лише на транспортних засобах, оскільки пропуск громадян у пішому порядку не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено (згідно з Розпорядженням КМУ від 13 березня 2020 р. № 288-р).

За повідомленнями з офіційних та відкритих джерел Угорщини: відповідно до рішення Уряду Угорщини з 00:00 год 17.03.2020 року в’їзд до Угорщини дозволений лише для громадян Угорщини. Обмеження розповсюджуються на усі пункти пропуску.

Читайте також:  Заробітчани терміново повертаються додому: що коїться на КПП "Ужгород"

В Україну можуть в’їхати: громадяни України; особи, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів. (В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ).

Не зможуть в’їхати в Україну: громадяни інших країн та особи без громадянства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0