За добу додому повернулось понад 50 тисяч українців

Життя  17 березня 2020 року, 15:08 633

За минулу добу (з опівночі 16 березня до опівночі 17 березня) державний кордон України загалом перетнуло майже 86,5 тисячі осіб як на в’їзд, так і на виїзд. Більшість із них – понад 50 тисяч – це українці, які поверталися додому із-за кордону.

При цьому відмітимо, що з-поміж понад 13 тисячі іноземців, які перетинали кордон, більше 10 тисяч прослідували на виїзд. У в’їзді в нашу країну за добу відмовили майже 400 іноземцям. Разом із представниками санітарного контролю проводиться опитування щодо стану здоров’я та вимірювання температури тіла осіб, які в’їжджають в Україну.

Loading...

Читайте також:  Заробітчани терміново повертаються додому: що коїться на КПП "Ужгород"

Загалом трафік на кордоні суттєво знизився. Наприклад, попередньої доби, 15 березня, кордон всього перетнуло близько 144 тисяч осіб. Найближчим часом, як зазначили у Держприкордонслужбі України, очікується подальше зменшення руху осіб та транспорту через кордон.

Нагадаємо, з 16 березня обмежено пропуск в Україну іноземців. Також було призупинено роботу близько сотні пунктів пропуску, введені обмеження на пропуск через КПВВ в зоні проведення ООС, а також з окупованим Кримом.

Читайте також:  Приїжджих з-за кордону закарпатських заробітчан просять залишатися в самоізоляції

Крім того, опівночі 17 березня в Україні тимчасово припинили міжнародне пасажирське залізничне, повітряне та автомобільне (для автобусів) сполучення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0