У Київській області ввели режим надзвичайної ситуації

Життя  18 березня 2020 року, 12:53 2577

На території Київської області введено режим надзвичайної ситуації у зв’язку з епідемією коронавірусу. Таке рішення було ухвалене на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної ситуації. Про запровадження режиму надзвичайної ситуації повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Під час засідання комісії Київської ОДА ситуацію в області кваліфікували як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня. Відповідати за ліквідацію такого стану буде заступник голови облдержадміністрації Олег Торкунов. Керівник штабу – директор департаменту охорони здоров’я ОДА Максим Іонов.

Loading...

Читайте також:  У шістьох людей на Закарпатті підозрюють коронавірус

"В умовах, коли треба максимально зосередитись на боротьбі з коронавірусом, на обласному рівні вживаємо всіх заходів. Передовсім таких, що стосуються підтримки медичних працівників, матеріально-технічного забезпечення лікарень та інформаційного забезпечення населення", – наголосив тимчасовий голова Київської ОДА Василь Володін.

Згодом на засіданні Кабінету Міністрів України обговорювалося питання запровадження режиму надзвичайної ситуації не лише у Київській області, а й у Києві.

Читайте також:  "Сидіть вдома": мукачівка, яка живе в Італії, розповіла про коронавірус і дала закарпатцям кілька порад

"На жаль, поки немає рішення про запровадження такого режиму у місті Києві. Тож можемо говорити лише про область. Ми будемо чекати рішення від міста, що ухвалити рішення на рівні уряду", – підкреслив міністр внутрішніх справ Арсен Авакова.

Раніше режим надзвичайної ситуації вже ввели у Чернівецькій області, де зафіксовано найбільше в Україні випадків коронавірусу.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0