Оприлюднено термінове повідомлення, яке стосується жителів кількох сіл Мукачівського району

Життя  18 березня 2020 року, 13:20 16269

З 12 години 18 березня і до 3 квітня 2020 року заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями). Цю інформацію підтвердили в адміністрації Мукачівської автостанції.

Сьогодні ж голова села Ракошино Василь Коштура оприлюднив важливе повідомлення, яке стосується жителів сіл, що входять до Ракошинської сільської ради (Ракошино, Руське, Чопівці, Бенедиківці, Кайданово, Домбоки).

Loading...

Читайте також:  З 12 години 18 березня припиняється міжміське та міжобласне сполучення транспорту

"До уваги усіх громадян, керівників установ, закладів, обєктів, які працюють у режимі карантину! Всіх мешканців сіл нашої сільради, хто працює на обєктах, в установах, у закладах у Мукачеві та Ужгороді, незважаючи на карантин, прохання терміново повідомити свої дані за зазначеними номерами телефонів – 74-221 або 0505810862 та 0669242966. Наразі районним штабом опрацьовується питання призначення "спецрейсів" автобусних перевезень. Інформацію потрібно надати негайно", – зазначив Василь Коштура.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0