Озвучено термінове повідомлення для заробітчан у Чехії

Життя  18 березня 2020 року, 14:22 6141

До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Чехії через обмеження на кордонах та скасування автобусного, залізничного та авіа- сполучення, а термін їх легального перебування в Чехії завершується упродовж дії надзвичайного стану в Чехії (13 березня – 12 квітня).

Читайте також:  Хто і де може перетнути українсько-угорський кордон

На сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії розміщено інформацію, що іноземці, які на час оголошення надзвичайного стану (12 березня 14:00) ЛЕГАЛЬНО (тобто в них не завершився термін дії візи чи безвізу, дозволу на перебування тощо) перебували на території Чеської Республіки, можуть залишатися в Чехії до завершення надзвичайного стану й виїхати з країни після його завершення.

На звернення Посольства України в Польщі Прикордонна варта Республіки Польща погодилася не накладати санкції на громадян України, термін перебування яких закінчується і вони не мають можливості виїхати в Україну через застосування обмежень на кордоні з моменту оголошення стану епідемічної загрози у Польщі. Але ‼️ кожен випадок розглядатиметься індивідуально. Якщо останній день легального перебування особи припадатиме на день 15 березня чи наступні дні – польські служби пообіцяли адміністративні чи карні санкції до громадян України не застосовувати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0