На Мукачівщині жінка відзначила 100 років

Життя  18 березня 2020 року, 15:43 1399 ФОТО

Закарпаття поповнилося ще однією 100-річною ювіляркою. Ілона Юріївна Говоші з села Верхній Коропець святкувала столітній ювілей. За доброю традицією, іменинників – довгожителів області вітають від імені народного депутата України Василя Петьовки. Приймала вітання й Ілона Говоші.

На столітній ювілей довгожительки – Ілони Юріївни Говоші  зібралася вся велика родина. Довгожителька, як зазначили правнучки, любить спокій і сімейне оточення. Тому трохи про її життя розповіли рідні. Кажуть, пані Ілоні не позаздриш, життя в жінки було важке. Бабця пережила своїх чотирьох синів, пережила всі буремні події XX  століття. 

Loading...

Читайте також:  Жительці Великого Бичкова виповнилося 100 років

Щодо характеру бабусі – то, кажуть рідні, була суворою, але об’єктивною. Гадають, що «сталевий характер» став запорукою довгого життя. Також секрет довголіття вбачають у працелюбності жінки. За словами невістки, пані Ілона поралася на городі до 95-ти років.

Привітати бабусю зі святом прийшли рідні, односельчани та представники міцного самоврядування. Від імені народного депутата  України Василя Петьовки побажав міцного здоров’я та благополуччя ювілярці його помічник Михайло Штефко і вручив цінні подарунки. І ми долучаємося до привітань і бажаємо Ілоні Юріївні Говоші здоров’я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного затишку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0