Через коронавірус у Чехії заборонили виходити з дому без масок

Життя  19 березня 2020 року, 09:07 4178

З 19 березня у громадських місцях Чехії можна перебувати лише у масці чи будь-чому, що закриватиме обличчя. В іншому випадку загрожує штраф у 10 тисяч крон (близько 10 тисяч гривень).

Прем’єр Андрей Бабіш заявив, що загалом уряд ухвалив низку рішень для боротьби з коронавірусом. За словами Бабіша, Чехія не хоче карати людей за невиконання цього рішення. Прем’єр сподівається, що приклад "Італії, Іспанії та інших країн Європи" переконає жителів республіки слідувати вказівці.

Loading...

Читайте також:  У двох закарпатців, які приїхали з Чехії, підозрюють коронавірус

Окрім того, уряд заборонив робити покупки в продуктових магазинах і аптеках між 10:00 та 12:00, цей час виділяється виключно для людей, яким понад 65 років.

Коронавірус у Чехії: що відомо

  • Перші випадки зараження коронавірусом у Чехії зафіксували 1 березня.
  • Вже 10 березня заборонили усі спортивні, культурні, релігійні та мистецькі масові заходи, зупинили роботу навчальних закладів.
  • Надзвичайний стан ввели у країні з 12 березня: вільне пересування людей у Празі та між містами без нагальної потреби заборонили.
  • Кордони для іноземців закриті з 13 березня.
  • У Чехії станом на 18 березня відомо про 3 464 випадки інфікування коронавірусом, 52 людей – у лікарнях, 3 з них – у важкому стані.

Нагадаємо, озвучено термінове повідомлення для заробітчан у Чехії.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0