Європа обігнала Китай за кількістю хворих на коронавірус

Життя  20 березня 2020 року, 11:07 570

Кількість інфікованих коронавірусом у країнах Європейського союзу, Європейської економічної зони та Великій Британії сумарно перевищила кількість хворих у Китаї.

Про це свідчать дані на сайті Європейського центру профілактики та контролю захворювань. На сайті доступні дані щодо кількості хворих у 31 європейській країні, зібрані станом на ранок 19 березня. Відповідно до них, 82 869 осіб інфіковані коронавірусом і 4089 осіб померли.

Loading...

Читайте також:  У сусідній області померла жінка, в якої виявили коронавірус

Ці дані не враховують, наприклад, свіжі дані з Італії, де за останні 24 години померли 427 людей (приріст +14,3%) й загальна кількість померлих сягнула 3405.

Окрім Італії, найбільше інфікованих в Іспанії та Франції. У Китаї коронавірусом інфікувалися трохи понад 80 тисяч людей, з них 3,2 тисячі померли та 70,4 тисячі одужали.

Влада Китаю 19 березня повідомила про відсутність нових випадків інфікування коронавірусом у провінції Хубей, звідки почалося поширення вірусу. Італія вже майже два тижні перебуває в закритому режимі, оскільки влада намагається зупинити поширення вірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0