Закарпаттям їздять спецавтомобілі

Життя  20 березня 2020 року, 14:41 880 ФОТО

З 20 березня закарпатські рятувальники розгорнули інформаційну кампанію щодо ознайомлення громадян з основними правилами запобігання коронавірусної інфекції, що поширюється  в світі.

Так, у населених пунктах області курсують автомобілі рятувальників, які за допомогою гучномовних пристроїв  розповідають  громадянам про основні заходи  безпеки, яких необхідно дотримуватися аби убезпечити себе та своїх рідних і близьких від небезпечного захворювання.

Loading...

Читайте також:  Симптоми коронавірусу по днях: лікарі розповіли, як протікає хвороба

"Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше, ніж 2 метри, та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!", – зазначили в Управлінні ДСНС України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
село 20.03.2020, 20:43
І що то дає, кому помагає, Чергове, тупе списання бюджетних коштів.
Олег 20.03.2020, 20:43
І що то дає, кому помагає, Чергове, тупе списання бюджетних коштів.
Олег 20.03.2020, 20:43
І що то дає, кому помагає, Чергове, тупе списання бюджетних коштів.