Василь Петьовка звернувся до прем’єра затвердити перелік робіт, товарів та послуг, необхідних для запобігання коронавірусу

Життя  21 березня 2020 року, 13:26 756

Попри те, що Верховна Рада ще 17 березня ухвалила Закон, де передбачені в тому числі і спрощення процедури для закупівлі товарів і послуг для запобігання поширенню та протидії (COVID-19), Кабмін цей перелік досі не затвердив. Відсутність цього рішення уряду ставить  під загрозу здійснення закладами охорони здоров’я протиепідемічних заходів в області. У законі про запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби, який 17 березня 2020 року ухвалила Верховна Рада України, передбачено внести зміни до процедури закупівель на товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19).

Loading...

Читайте також:  Закарпатський санаторний комплекс виділив кошти на закупівлю експрес тестів на коронавірус

Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України. Попри те, що відповідний закон ВРУ ухвалила ще 17 березня, перелік товарів, робіт та послуг, Кабінетом Міністрів України досі не затверджений. А це перешкоджає закупівлі небхідних товарів та плануванню подальшої роботи закладів охорони здоров’я на період загострення ризику епідемії та ставить під загрозу своєчасність та ефективність протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті Департаментом охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації, а також відповідними закладами охорони здоров’я.

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до прем’єра надати доручення членам та відповідним структурним підрозділам Кабінету Міністрів України розробити, затвердити та офіційно оприлюднити перелік товарів, робіт та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), на здійснення закупівлі яких не поширюються положення Закону України "Про публічні закупівлі".

Нагадаємо, що Аваков попередив українців про посилення обмежень у країні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0