Відомо, в якому стані жінка, в якої мукачівські лікарі виявили коронавірус

Життя  24 березня 2020 року, 11:03 14130

Вчора ввечері, 23 березня, Закарпаття облетіла новина про те, що в Мукачеві у місцевої жительки лікарі виявили коронавірус. Тест, який провели у Мукачівській ЦРЛ, показав позитивний результат. Жінку терміново госпіталізували в інфекційну лікарню в Ужгород.

Закарпатський журналіст Віталій Глагола сьогодні поспілкувався із ужгородськими лікарями і згодом розповів про стан жінки.

За словами Глаголи, стан мукачівки стабільний, не важкий. Наразі вона в обласній інфекційці в Ужгороді. Підвищеної температури нема. Сьогодні біоматеріали відправлять у лабораторію в Київ.

Loading...

Читайте також:  Відомо, яку церкву відвідувала жінка, в якої виявили коронавірус

"Офіційно не визнають навіть, якщо там коронавірус на 95%. Мають бути впевнені. Поки підтвердила тільки лабораторія в Мукачівській ЦРЛ. Але вона не сертифікована виконувати такі тести, тому мають перевірити у столичній референс-лабораторії", – зазначив журналіст.

Крім того, за результатами лабораторії в Мукачівській ЦРЛ, у чоловіка жінки, який нещодавно повернувся із лікарні, – тест негативний. Нагадаємо, чоловік мукачівки, у якої виявили COVID-19, нещодавно повернувся із Італії, де зараз спалах коронавірусу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0