"Ви зобов’язані 14 днів перебувати в самоізоляції. Інакше – штраф", – Геращенко до людей, які повернулися в Україну

Життя  24 березня 2020 року, 11:36 20688

Громадяни, які повернулися в Україну, зобов’язані перебувати в самоізоляції 14 днів. В іншому разі законодавство передбачає адміністративне покарання.

Про це заявив заступник міністра МВС Антон Геращенко під час свого виступу в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Loading...

Читайте також:  Контролювати українців на самоізоляції можуть за допомогою мобільних операторів

"Хочу попередити всіх громадян, які приїжджають в Україну зараз, – ви зобов’язані за законом 14 днів перебувати на самоізоляції на карантині. Якщо ви будете залишати місце карантину – у нас введено штраф від 17 000 до 34 000 гривень. Сьогодні поліція почала централізовано отримувати ваші контакти з ваших анкет. Ми будемо звертатися до стільникових операторів і банків у разі потреби. Для того щоб зберегти життя і здоров’я ваших близьких і всіх українців, ви зобов’язані перебувати вдома. Саме українці, які приїхали з інших країн, є тими людьми, які приносять у нашу країну вірус. Ви в цьому не винні, але ви мусите бути відповідальними і провести ці 14 днів удома. Попри те, що вам хочеться погуляти. Інакше ми перетворимося на Іспанію або Італію", – сказав Геращенко.

Джерело: Цензор.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0