Надзвичайна ситуація в Україні: що це таке

Життя  25 березня 2020 року, 14:50 1528

Як уже інформувало інтернет-видання "PMG.ua", Уряд запровадив надзвичайну ситуацію в Україні терміном на місяць і продовжив карантин до 24 квітня. 

Що таке режим надзвичайної ситуації?

Надзвичайна ситуація – це спеціальний тимчасовий правовий режим, що виникає через порушення нормальних умов життя і діяльності людей через аварію, катастрофу, стихійне лихо або епідемію.

Loading...

Читайте також:  По всій Україні запроваджено надзвичайну ситуацію: що це означає

Хто запроваджує?

Кабінет міністрів на основі рішення комісії Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Надзвичайна ситуація визначається в Кодексі цивільного захисту.

Що передбачає?

Під час надзвичайної ситуації влада, а передусім - служби цивільного захисту працюватимуть посилено, у спеціальному режимі.  Надзвичайна ситуація НЕ передбачає втручання держави в управління приватними компаніями чи обмеження прав та свобод українців.

 

 

Для чого запроваджують надзвичайну ситуацію?

Надзвичайну ситуацію запроваджують для того, щоб посилити координацію всіх служб, задіяних для протидії поширення коронавірусу.

Це також допоможе закріпити кроки, які будуть здійснювати на регулярній основі, щоб протидіяти поширенню хвороби. Наприклад, це – посилення охорони громадського порядку, інформування громадян, дезінфекція об’єктів та територій, санітарно-гігієнічні протиепідемічні заходи.

Допоможе більш чітко координувати дії центральної та місцевої влади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0