На закарпатських перевалах поліція розгорнула блок-пости та КПП, чергують медики

Життя  27 березня 2020 року, 16:07 2341 ФОТО

Задля протидії поширенню коронавірусної хвороби на Закарпатті, на виїздах і в’їздах у область поліція розгорнула блок-пости та розставила КПП. Відсьогодні до 24 квітня на території області вводять додаткові обмежувальні заходи.

Згідно з протоколом позапланового засідання регіональної комісії Закарпатської ОДА, призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів поліції на перевальних ділянках автомобільних доріг Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород» (Ужоцький перевал) та Р-21 «Долина-Хуст» (Торунський (Вишківський) перевал), – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Loading...

Читайте також:  У Закарпатті введено надзвичайну ситуацію, а на в’їздах в область будуть блок-пости

Крім того, відтепер посилено охорону публічної безпеки та порядку на перевальних ділянках автодоріг Н-09 «Мукачево-Рогатин-Львів» та М-06 «Київ-Чоп». На цих відрізках автошляхів виставлені контрольно-пропускні пункти та лікарями здійснюється температурний скринінг тих, хто перетинає межі області через Яблунецький та Абранський перевали.

На поліцію покладено функції з посиленого контролю за дотриманням публічного порядку та безпеки, зокрема на даних ділянках автошляху.

Блок-пост на Закарпатті

Блок-пост на Закарпатті

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0